Згода на обробку персональних даних
Цим документом я висловлюю свою згоду на здійснення Оператором* зі всіма персональними даними, зазначеними мною під час реєстрації, а також тими, що вказані в "Особистому кабінеті", таких дій: збір, накопичення, реєстрація, зберігання, зміна, оновлення, використання та розширення(розповсюдження, реалізація, передача), знищення (далі – Обробка).
Обробка персональних даних може здійснюватися Оператором на паперовому та/або електронному носіях з можливим використанням змішаної обробки: автоматизованої та неавтоматизованої.
Метою збору та обробки персональних даних є організація Оператором направлення (надсилання) на мою адресу спеціальних пропозицій, інформації про нові товари, послуги та рекламні акції, інші дії в межах своєї діяльності, а також виконання Оператором своїх обов'язків переді мною, як покупцем товарів та/або послуг.
Я погоджуюсь з тим, що Оператор може передавати мої персональні дані третім особам, якщо таке передання необхідне для виконання Оператором своїх обов'язків переді мною, як покупцем товарів та/або послуг, а також при обробці персональних даних.
Я підтверджую свою згоду зі всім зазначеним вище, а також зобов'язуюсь дотримуватись правил Клубної програми та Угоди користувача.
Оператор залишає за собою право змінювати правила Клубної програми, а також Політики конфіденційності та Угоди користувача на свій розсуд.
*Оператор - Інтернет-магазин https://ubedit.com.ua/.